به عنوان مسافران، ما با موانعی که سر راه ما قرار دارند آشنا هستیم – این یک ناراحتی برای دیگری است. حرکت در امنیت فرودگاه و به اشتراک گذاشتن محل اقامت در حین سفر بین المللی – هویت برای ورود اتاق یا ورود شما به کشور کلیدی است. به خصوص، هنگامی که مصرف کنندگان با خدمات مشترک مواجه می شوند، نگران شخص دیگری هستند telmato.ir که در آن سوی تراکنش قرار دارد. طبق آمار

تأیید هویت نقش مهمی در ایجاد اعتماد در بین مشتریان و اطمینان در هنگام برخورد با افراد غریبه دارد. جهان به صورت جهانی متصل است، جایی که اثبات هویت برای دسترسی به کالاها و خدمات ضروری است. بنابراین، مشاغل مختلف مسافرتی باید از روش‌های راستی‌آزمایی مناسب برای جلوگیری از کلاهبرداری استفاده کنند.

از آنجایی که افراد بیشتری برای کشف مناطق جدید در سراسر جهان حرکت می کنند، این امر به تجارت مسافرتی با فرصت های تجاری بیشتری خدمت می کند. اگرچه، برای به دست آوردن مزیت رقابتی، به امنیت و تأیید هویت مشتری نیز نیاز دارد. این فرصت ها در کنار هم قرار می گیرند.

ایمن کردن سفر مشتری در اقتصاد سفر مشترک

ریسک بیشتر از امنیت در اقتصاد اشتراک گذاری سفر وجود دارد، زیرا برنامه های مسافرتی اقدامات امنیتی کمتری را برای تأیید و ورود مشتریان قابل اعتماد اتخاذ می کنند. اکثر مردم به این فکر می‌کنند که با ماندن در خانه غریبه‌ها خود را به خطر می‌اندازند. چگونه می توانید مطمئن باشید که یک فرد همان چیزی است که ادعا می کند، زیرا می تواند یک کلاهبردار یا کلاهبردار باشد.

ارائه خدمات به مشتریان بدون دانستن اینکه آیا آنها تظاهر به شخص دیگری می کنند یا خیر، در نهایت می تواند برای کسب و کارها شهرت بدی ایجاد کند. بنابراین لازم است مشاغل مسافرتی با به حداقل رساندن خطر کلاهبرداری و فعالیت های مجرمانه، روابط بهتری با مشتریان خود برقرار کنند. بنابراین، اتخاذ راه‌حل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی برای تأیید هویت برای متوقف کردن کلاهبرداران در مسیر خود ضروری است.