Zabrzmię trochę sarkastycznie (jeśli nie zauważyłeś), ale rozkładane sofy są naprawdę fajne. Pasują do niemal każdego wystroju i oferują mnóstwo opcji do wyboru. Ponadto pełnią naprawdę praktyczną funkcję. Na przykład z pewnością sprawiają, że przyjmowanie gości na noc jest wygodniejsze. Przynajmniej wersje z rozkładanymi łóżkami tak sofy modułowe mają. Jeszcze nie tak wiele lat temu nie można było tego powiedzieć. Stare szuflady były okropne. Zawsze był ten irytujący drążek, który można było wyczuć w plecach przez tani materac. Nikt nie chciał utknąć, śpiąc na jednym z tych potworów. Obecnie producenci wymyślili, jak włączyć porządny materac bez metalowego pręta z sofy tyłu. Chwała im.

Ale łóżko chowane w szafie nie jest dostępne we wszystkich sofach segmentowych i jest to fajne, ponieważ nie każdy chce lub potrzebuje wbudowanego dodatkowego łóżka. Niektóre sofy segmentowe to tak naprawdę tylko konfiguracja sofy, podwójnego siedziska i być może rozkładanego fotela . Wiele modeli ma nawet więcej niż jeden fotel rozkładany, a wiele z nich ma wbudowany rozkładany stół. Uwielbiam je! Wygodnie jest mieć orzeźwiający napój dokładnie tam, gdzie chcesz. Niektóre projekty zapewniają nawet schowki do przechowywania rzeczy takich jak piloty, chusteczki higieniczne lub inne drobne przedmioty.

Prawdopodobnie moją ulubioną kombinacją elementów sof segmentowych jest ta, w której na jednym końcu znajduje się fotel rozkładany, następnie krótkie siedzisko, następnie narożnik narożny, a na koniec dłuższa sofa zakończona drugim rozkładanym fotelem. Ci źli chłopcy są słodcy! Połóż się, połóż, podskocz, obróć się, cokolwiek chcesz. Nie są zbyt ciężkie do przenoszenia i można je zaaranżować tak, aby odpowiadały potrzebom Twojej przestrzeni życiowej. Zauważyłem, że od czasu do czasu rozkładane fotele są odłączane i przesuwane, aby dopasować je do dostępnej przestrzeni. Po pewnym czasie tęsknota powraca, aby odłożyć je wraz z elementami sofy i miłość trwa.

Załóżmy, że masz duży pokój, który chcesz umeblować. Wchodzisz do Internetu lub udajesz się do sklepu meblowego i zaczynasz szukać właściwej rzeczy. Kanapy, krzesła, stoły, rozkładane fotele, fotele dwuosobowe, futony itp. Wszystkie są świetne, ale nic nie rzuca się w oczy. Wtedy cię uderzy, sofy segmentowe! Otóż ​​to. Coś, co można umieścić w pokoju, co zapewni każdemu wygodne miejsce, a jednocześnie można je oddzielić w razie potrzeby, jeśli przeprowadzisz się do mniejszego mieszkania lub po prostu chcesz trochę zmienić wystrój. Cha ching i jesteś nowym, dumnym posiadaczem nowych mebli.