Komercinės spaustuvės visada buvo įmonės, kurios, siekdamos atlikti darbą, pasitikėjo technologijomis, tačiau šiais laikais ši technologija Reklamos gamyba tapo tokia pažangi, kad leidžia spaustuvėms pasiūlyti nuostabius pasiūlymus ir įprastai mažas kainas. Dėl naujų interneto ryšio technikų ir skaitmeninių plokštelių įtraukimo į kai kurias spausdinimo technologijas tapo įprasta, kad specializuota spauda, kurios net prieš dešimtmetį nebuvo galima Spauda internetu įsigyti, dabar siūloma kainomis, kurias gali sau leisti beveik kiekviena įmonė. Be mažų įmonių, asmenys dabar pradeda naudoti spausdinimo namus labiau pritaikytiems tiražams, nei jie kada nors manė galįs padaryti.

Didelė dalis naujų kainodaros parametrų mažesniems projektams yra skaitmeninių plokštelių naudojimas kai kuriuose spausdinimo procesuose. Užuot turėjus sukurti 4 fizinių plokščių rinkinį CMYK projektams, vaizdas skaitmeniniu būdu siunčiamas į spausdinimo mašiną. Tai leidžia nuolat keisti originalų vaizdą, nereikia perdaryti plokščių. Dėl skaitmeninio vaizdo perdavimo tiesiai į spausdintuvą tokie dalykai, kaip suasmenintos vaikiškos knygos, šventiniai atvirukai ir kvietimai, dabar yra daug pigesni ir prieinami didesniam žmonių ratui.

Kita spausdinimo dalis, kuri techniškai išsivystė, yra interneto, kaip klientų šaltinio, naudojimas. Šiomis dienomis klientas gali sukurti atviruką savo kompiuteryje, o tada prisijungti prie interneto ir įkelti savo atvaizdą tiesiai į komercinės spaustuvės svetainę. Spaustuvė gali išleisti kelis tūkstančius ir išsiųsti juos klientui, sutaupydama daug išlaidų, palyginti su atvirukais prieš 10 metų. Kadangi internetas yra prieinamas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, užsakymų skaičius nuolat auga spaustuvėms, veikiančioms internetu, nes nesvarbu, kurią dieną ir kada klientai gali siųsti užsakymus.

Komercinė spauda – tai profesija, reikalaujanti nuolatinio dėmesio naujoms technologijoms. Nuolat atsiranda naujų įrangos tipų, naujų spausdinimo procesų ir naujų būdų susisiekti su klientais. Atsižvelgdami į naujas idėjas ir mašinas, taip pat išnaudodami interneto galią ir pasiekiamumą, spaustuvės pasirūpino, kad jų klientų bazė ir užsakymų lygis nuolat augtų.