Wgląd w laserowe grawerowanie cegieł

Jak zacząć z cegłami do grawerowania laserowego

Pierwszym wymaganiem do grawerowania laserowego cegieł jest maszyna do grawerowania cegieł. Wybrana maszyna do grawerowania cegły powinna być https://bestgraw.pl niezawodna.

Dobra grawerka pomoże Ci zaoszczędzić czas, wyeliminować dodatkowe koszty i stworzyć trwałe cegiełki pozyskiwania funduszy.

Kupując maszynę do grawerowania cegieł, należy wziąć pod uwagę te punkty.

Moc

Zanim wybierzesz laserową maszynę do grawerowania cegły, upewnij się, że jest to laser CO2. Upewnij się również, że ma moc co najmniej 80 watów. Chociaż możesz grawerować cegły za pomocą maszyny laserowej o niższej mocy, uzyskanie pożądanego wyglądu zajmie więcej prób.

Rozmiar

Powinieneś wybrać większą maszynę do grawerowania z dużym łożem. Ułatwi to grawerowanie wielu cegieł za jednym razem. I zwiększy produktywność.

Doświadczenie

Upewnij się, że firma, którą wybrałeś do zakupu urządzenia laserowego, ma doświadczenie w grawerowaniu cegieł.

Brak dodatkowych kosztów

Upewnij się, że Twoja maszyna laserowa jest dostarczana ze wszystkimi akcesoriami i oprogramowaniem potrzebnymi do rozpoczęcia grawerowania cegieł. Minimalizacja dodatkowych kosztów jest tym, na czym powinieneś się skupić.

Gwarancja i wsparcie

Zapytaj o wszystko o okres gwarancji, wsparcie i inne udogodnienia, które otrzymasz po zakupie. Lepiej wiedzieć wszystko wcześniej, niż później stawiać czoła problemom.

Właściwa konserwacja

Po zakupie urządzenia laserowego ważne jest, aby właściwie go konserwować. Zadbaj o akcesoria, które się zużywają. I wymień je, aby zmniejszyć straty. Nawet po upływie okresu gwarancyjnego nigdy nie idź na kompromis z jakością części zamiennych. Zawsze używaj dobrej jakości części zamiennych FANUC, części zamiennych Mazak lub innych części zamiennych dobrej firmy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *